Lady Gaga czyli produkt z tworzywa sztucznego. Karykatura kobiecości. Produkt tajnej organizacji gejowskiej, który ma na celu obrzydzenie mężczyznom kobiety i tym samym zwiększenie liczby gejów.

RSS
czwartek, 10 listopada 2011

Lady Gaga ma pecha w miłości tak piszą kotek. Przeczytaliśmy o jej romansach. To mega skomplikowane:

Brittany [była dziewczyna Taylora] zawsze była chorobliwie zazdrosna i teraz dręczy Kinneya telefonami. Natomiast Gaga uważa, że Taylor powinien pogodzić się z byłą dziewczyną. Inaczej nie będą mogli stworzyć trwałego związku. Wbrew plotkom Gaga i Taylor odczekali dwa tygodnie od zakończenia pracy nad wideo i dopiero wtedy się zeszli. To ona naciskała, aby najpierw załatwił wszystko z Brittany. Zależało jej na tym. Wszyscy ją ostrzegamy, że Taylor złamie jej serce!

Myślimy, że Lady Gaga sama nie rozumie kto jest jej boyfriendem.Lady Gaga

piątek, 24 czerwca 2011

To nie jest proszę państwa kukła z plastyku. To jest Lady Gaga

LADY GAGA

fot. plotek

środa, 02 marca 2011

Można powiedzieć, że sięgnęła bruku, a dokładniej - betonu. Miejmy nadzieję, że mocno się w głowę nie stuknęła.

lady gaga

piątek, 04 lutego 2011

Jak podaje portal wp.pl Lady Gaga upadła: w czerwcu na londyńskim lotnisku piosenkarka zaliczyła bolesny upadek. A wygląda jakby zgubiła kolczyk i szukała.

Lady gaga

poniedziałek, 31 stycznia 2011

Jak podaje portal wp.pl Lady Gaga ma obwisłe piersi. Wp.pl sugeruje, że Lady Gaga powinna nosić stanik. Nam się wydaje, że one powinna powinna je sobie po prostu amputować, przejść kurację hormonalną i zostać facetem. Jako kobieta nigdy już nie będzie ładna. A będzie gorzej, wszak i ona się starzeje. Jako facet nie będzie straszyć, wśród płci brzydkiej znajdą się brzydsi od niej

Lady Gaga

lady gaga, piersi lady gaga

środa, 22 grudnia 2010

Plotek piszą, że Lady Gaga w trakcie pobytu w Paryżu wzbudziła szok wśród fotoreporterów i przechodniów. Miała na sobie czarną skórzaną kurtkę, do tego czarne kabaretki, niebotycznie wysokie buty i... cielistą bieliznę. No a czego się spodziewali? Co ona może pokazać poza tyłkiem. Urody to to nie ma, więc pewnie woli, żeby ludzie patrzyli na jej dupę. Przynajmniej nie ma obrzydzenia.

Lady Gaga

Radio złote przeboje napisało, że Lady gag jest wściekła, bo nie może zaśpiewać w Paryżu. Śnieg uniemożliwił jej wyjazd z UK. Gdańsk nie miał tyle szcześcia

Lady Gaga

 

wtorek, 30 listopada 2010

Kolejny artykuł o wielkości Lady Gagi. Podobają nam się wnioski:

Piątkowy koncert Lady Gagi w hali Ergo Arena na granicy Gdańska i Sopotu otworzyła wizualizacja, na której artystka najpierw jest skulona, a potem powoli pręży się do skoku. W kulminacyjnym momencie na gigantycznym ekranie jej postać ma ogromne rozmiary. Przekaz jest prosty: Lady Gaga jest wielka.

A może to chodziło o to, że Lady Gaga wie, że dzsiejsze społeczeństwo od czytanie durnot na ekranie monitorów ślepnie i większość nosi okulary. Chciała po prostu zadbać o okularników. Żeby ją zobaczyli

Chociaż czyt jest na co patrzeć? Wg nas nie, ale Lady Gaga może mieć odmienne zdanie

Lady Gaga

Lady GAGA

 

Gazeta Wyborcza w Gdańsku pieje z zachwytu nad Lady: takiego widowiska nie widziało dotąd nie tylko Trójmiasto, ale wręcz cała Polska. Były wszystkie wielkie przeboje, tancerze, wizualizacje i niezwykłe rekwizyty z instrumentami klawiszowymi ukrytymi pod maską opancerzonego samochodu na czele.

Lady Gaga

Lady Gaga

poniedziałek, 25 października 2010

Plotek podają, że Lady Gaga co jakiś czas bije rekordy w internecie. A to ma najwięcej fanów "lubi" jej stronę na Facebooku, a to najwięcej osób śledzi jej wpisy na twitterze, ale teraz pobiła rekord rekordów. Lady Gaga jako pierwsza artystka w historii muzyki miała miliard odsłon jej teledysków na You Tube.

Nie byłoby nic w tym dziwnego, gdyby nie to, że to wg Plotka potwierdza fakt, że aktualnie Lady Gaga jest najpopularniejszą artystką na świecie i ma w tym względzie niezachwianą pozycję.

O rety to ona śpiewa! Jak śpiewa tak jak wygląda to nie chcemy tego teledysku nawet oglądać w trybie "mute".

Lady Gaga

 
1 , 2 , 3